Auditor Wiodący

Szkolenie przeznaczone jest dla:

– Pełnomocników systemów zarządzania jakością – którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności zarządzania zespołem auditorów wewnętrznych oraz poszerzyć swoją wiedzę o systemach,

– auditorów wewnętrznych – pragnących zwiększyć swoje umiejętności auditorskie,

– auditorów zewnętrznych – pracujących dla jednostek certyfikujących systemy zarządzania jakością,

– kandydatów na auditorów zewnętrznych – chcących inwestować w swój rozwój i współpracować w przyszłości z jednostkami certyfikującymi.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu:

 

– precyzyjne poznanie metod i technik auditorskich, zwiększających skuteczność auditowania, poprzez ciekawe i nowatorskie powiązanie wiedzy teoretycznej z wieloma ćwiczeniami praktycznymi,

– szkolenia prowadzone przez kompetentnych trenerów, będących aktywnymi auditorami wiodącymi, co zwiększa możliwość czerpania z doświadczenia ludzi, którzy od lat certyfikują systemy zarządzania w wielu branżach,

– doskonalenie umiejętności dostrzegania obszarów do doskonalenia oraz mocnych stron systemów zarządzania jakością wg ISO 9001 w Organizacji.

Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu Auditora Wiodącego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001, po uprzednim zdaniu egzaminu pisemnego.

Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o. zapewnia materiały szkoleniowe, kompetentnego trenera, lunch każdego dnia szkolenia oraz przerwy kawowe. Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, możemy zorganizować dla Państwa nocleg w jednym z hoteli.

UWAGA: Prosimy o poinformowanie PCC Sp. z o.o. w momencie zgłaszania uczestnictwa w szkoleniu o odmiennych wymaganiach żywieniowych – jeśli takie występują.

Zarezerwuj miejsce

 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

tel.: 570 722476

tel.: 570 PCCISO

ZOBACZ TERMINARZ
Kontakt
Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.
Adres rejestrowy:
ul. Piłsudskiego 74 lok. 320   50-020 Wrocław
tel.: 570 722476
tel.: 570 PCCISO
Biuro regionalne i adres korespondencyjny:
ul. Kombatantów 4 lok. 125 C  15-102 Białystok
tel.: 570 722476
tel.: 570 PCCISO