Auditor Wewnetrzny SZJ

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących pełnić funkcję auditorów wewnętrznych w organizacjach, które posiadają wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001, specjalistów ds. jakości, pracowników działu jakości, wyznaczonych pracowników działów produkcyjnych przygotowujących się do pełnienia roli auditorów wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakością.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu:

– samodzielne prowadzenie auditów w Organizacji,

– umiejętność dostrzegania mocnych stron Systemu Zarządzania oraz obszarów do doskonalenia, co za tym idzie ciągły rozwój i doskonalenie systemu przekładające się na lepsze funkcjonowanie Organizacji,

– umiejętność sporządzania raportów.

Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001, po uprzednim zdaniu egzaminu pisemnego.

Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o. zapewnia materiały szkoleniowe, kompetentnego trenera, lunch każdego dnia szkolenia oraz przerwy kawowe. Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, możemy zorganizować dla Państwa nocleg w jednym z hoteli.

UWAGA: Prosimy o poinformowanie PCC Sp. z o.o. w momencie zgłaszania uczestnictwa w szkoleniu o odmiennych, z różnych względów, wymagań żywieniowych – jeśli takie występują.

Zarezerwuj miejsce

 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

tel.: 570 722476

tel.: 570 PCCISO

ZOBACZ TERMINARZ
Kontakt
Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.
Adres rejestrowy:
ul. Piłsudskiego 74 lok. 320   50-020 Wrocław
tel.: 570 722476
tel.: 570 PCCISO
Biuro regionalne i adres korespondencyjny:
ul. Kombatantów 4 lok. 125 C  15-102 Białystok
tel.: 570 722476
tel.: 570 PCCISO
 

Facebook