OFERTY PRACY

„Jeśli nie zrobisz ze mną interesu, stracimy obaj” – to oferta właśnie dla Ciebie.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Auditora Wiodącego

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • ukończonego szkolenia na Auditora Wiodącego w obszarze norm ISO 9001, ISO 14001 oraz systemu zarządzania BHP według PN-EN-18001 lub OHSAS,
  • doświadczenia zawodowego w branży konstrukcji stalowych,
  • komunikatywności, samodzielności i dokładności,
  • nastawienia na wysoki standard obsługi Klienta.
Kluczowe obowiązki:
  • planowanie, przeprowadzanie oraz dokumentowanie audytów,
  • podejmowanie decyzji certyfikacyjnych w ramach posiadanych uprawnień,
  • współtworzenie nowych usług.

Przedstawiciela handlowego (region południowo-zachodniej Polski),

któremu wiedza dotycząca Systemów Zarządzania oraz posługiwanie się normami z rodziny ISO sprawiają ogromną radość.
  • Wiedzy i doświadczenia w obszarze norm z rodziny ISO,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientow,
  • Budowanie długoterminowych relacji z Klientami poprzez rozwijanie współpracy,
  • Komunikatywności i kreatywności,
  • Znajomości zasad planowania i sprzedaży,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Prawa jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i premii,
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,
  • Udział w szkoleniach doskonalących.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: info@centrumcertyfikacji.pl

W tytule e-maila proszę umieścić dopisek PRACA. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883)

Kontakt
Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.
Adres rejestrowy:
ul. Piłsudskiego 74 lok. 320   50-020 Wrocław
tel.: 570 722476
tel.: 570 PCCISO
Biuro regionalne i adres korespondencyjny:
ul. Kombatantów 4 lok. 317  15-102 Białystok